Cuma , Haziran 9 2023

Ferzan Çakal’da Milletvekili Aday Adayı Oldu

Ak Parti kurulduğu günden bugüne emek harcayan Ferzan Çakal bugün Muğla İl başkanlığına giderek Ak Parti Muğla  Milletvekili Aday Adayı oldu. 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekiliği seçimlerinde Muğla’yı temsil etmek adına Fethiye’den Milletvekiliği için emekçi bir kadın olarak Aday Adayı olduğu görüldü.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için Muğla’da yoğun ilgi var.. Geçmiş dönemlere nazaran bu dönem kadın  adayların daha fazla olduğu görünüyor.. Ak  Parti Fethiye’de kurulduğu günden bugüne emek harcayan Ferzan Çakal’da Muğla Milletvekiliği için aday adaylığı başvurusunu bu gün yaptığı öğrenildi…Ak Parti Muğla İl Başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptığı ve Muğla İl Başkanı Av. Gültekin Akça’nın Muğla Milletvekiliği başvuru belgesini takdim ettiği öğrenildi. Yıllardır ilmek ilmek emek zarf ettikten sonra Ülkemize ve bölgemize hizmet etmek için 28. Dönem  Muğla Milletvekiliği için aday adaylığı başvurumu yaptım diyen Ferzan Çakal, “Sevgili Muğlalı,Hemşerilerim, biz hayallerimizi, hedeflerimizi Allahın rızasına ve milletine hizmet için adayan bir anlayışın sahipleriyiz. Bunun içindir ki bu kutlu davada ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanındayız. Bu güne kadar yürüdüğümüz yolların devamını getirmek isteği ve arzusu ile bir yola daha çıkma kararı aldım… Türkiye yüzyılı 2023 seçimleri Muğla Milletvekili Aday Adaylığımı açıklamak için toplanmış bulunmaktayız. Millete hizmet yolunda bu kutlu yürüyüşe devam etmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum.

Ülkemiz, vatanımız ve bayrağımız için çok önemli olan 2023 seçimlerinde Allahın izni ile yine her seçimde olduğu gibi galip gelecek ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yine Cumhur Reis yapmak için, hep birlikte Muğla Teşkilatı olarak var gücümüzle çalışacağız.

Rabbim devletimizin, milletimizin birlik ve beraberliğini bayrağımızın göklerde dalgalanışını, ezan seslerinin minarelerden yükselişini daim etsin.

Sözlerimi burada bitirirken, her birinize ayrı ayrı teşekkür eder. Seçimlerin ülkemize, milletimize Ve Muğlamıza hayırlı olmasını temenni ederim.

“Türkiye İçin Hemen Şimdi diyerek Kalın Sağlıcakla”dedi..

Ferzan Çakal Kimdir

1971 doğumlu, ilkokulunu Eldirek ilköğretimde, Orta ve lise Fethiye İmam Hatip Lisesinde okudu.Evli,  İnşaat mühendisi.ve mimar iki oğlu var .Eşi İdris Çakal ile beraber 30 yıldır “Lider Mutfak Mobilya”olarak Esnaflık yapıyorlar.

Geçmişte 3 yıl Fethiye Gazi ilköğretim de Okul aile birliği başkanlığı,  Doğuş Radyoda 7 yıl programcılık yapmıştır.  Ak parti kurulduğu günden bu güne partimin bir neferi olarak Cumhurbaşkanımız dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde hizmet etmiştir. En son Ak Partideki  görevleri Fethiye ilçe kadın kolu başkanlığı ve 2019 seçimlerinde sosyal İşler başkanlığı yapmıştır..

About egegazetesi

Check Also

CANKURTARAN EĞİTİMİNE KATILAN 12 KİŞİ BELGE ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Bronz (havuz) Cankurtaran Eğitimi …