Cuma , Aralık 2 2022

Enver Yalçın’dan Fethiyespor’a Kahvaltı

  1. Lig 3. Grupta mücadele eden Fethiyespor, ikinci yarı hazırlıklarını sürdürürken Fethiye’nin Kargı mahallesindeki Enver Yalçın’a ait Yörük Müzesi’nde kahvaltı etkinliği düzenlendi. Yörük Müzesi ve restorant sahibi Enver Yalçın tarafından davet edilen lacivert-beyaz’lı futbolcu, teknik adam, başkan ve yöneticiler ilk yarının stresini de bu davette atma fırsatı buldu. Fethiyespor başkanı Esat Bakırcı, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, Yöneticiler ve futbolcuların katıldığı kahvaltılı etkinliğe bazı futbolcular eşleri ve yakınlarıyla katıldı.

Teknik Direktör Selahaddin Dinçel burada yaptığı açıklamada; “Antalya kampına gideceğiz. Son düdüğe kadar hedefimizi garanti altına alıncaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.” Dedi. Fethiyespor profesyonel şube sorumlusu Nurkaya Gündoğdu ise; “ İnşallah takımımızı şampiyonluğa taşıyacağız. Bu etkinliği düzenleyen Enver Yalçın bey’e teşekkür ediyoruz. “ ifadelerini kullandı. Turizmci Enver Yalçın ise, “ Fethiyespor’u ağırlamaktan şeref duyuyorum. 980 İlçe içerisinde şampiyon olup Türkiye’ye damga vuracağız. “ dedi. Fethiyespor Yöneticisi Akan Ogan ise, “ Takımımızda her şey yolunda gidiyor. Amacımız Fethiye şehri ile kenetlenerek şampiyon olmak .” dedi.

Fethiyespor 3.Lig 3. Grup’ta lider olarak ilk yarıyı kapatırken ikinci yarı hazırlıklarına 30 Aralık Perşembe Gününden itibaren Fethiye’deki kampı Antalya’ya taşıyor. İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da 8 Ocak tarihine kadar devam ettirecek, Fethiyespor 3 ayrı hazırlık maçı yapacak. Antalya kampı öncesi Fethiyeli Turizmci, Enver Yalçın kendisine ait Kargı Mahallesi’ndeki Yörük Müzesi Restaurant’ta lacivert beyazlı futbolcular için kahvaltı etkinliği düzenledi. Etkinliğe Başkan Esat Bakırcı, Yöneticiler, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, futbolcular eşleriyle katıldı.

Futbolcular yaklaşık 3 saat boyunca Türkiye’nin ilk özel Yörük Müzesi’ni gezip, doğada harika anlar yaşayarak stres attı. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Enver Yalçın’a teşekkür edip, Fethiyespor forması hediye etti. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel gazetecilere yaptığı açıklama da Antalya Kampının 10 gün süreceğini belirtip ilk yarıyı avantajlı şekilde kapattıklarını söyledi. Dinçel “İlk yarıyı 9 puan farkla kapattık. İkinci yarı hazırlıklarımız devam ediyor. Hiç rehavete kapılmadan gevşemeden lig yeniden başlıyormuş gibi hazırlanıyoruz. Son düdüğe kadar, hedefimizi garanti altına alasıya kadar, mücadelemizi sürdüreceğiz. İnşallah hep birlikte Fethiye’yi istediği güzel günlere kavuşturacağız. Türkiye liglerinde en iyi olan bir takımı transfere ihtiyacı yok. Ancak pandemi, sakatlık ve herhangibir sıkıntı olmaması için, birkaç takviye yapmaya ihtiyacımız var. Klübün ekonomik durumuna uygun ve kafilemize hemen adapte olacak, birkaç futbolcu alacağız. Transfer için bir telaşımız yok. Buradan tüm taraftarlarımızın halkımızın ve spor dünyasının yeni yılını kutluyorum” dedi.

Fethiyespor Profesyonel Şube Sorumlusu Nurkaya Gündoğdu, Enver Yalçın’a bu etkinlik için, teşekkür ederek “Takımımız şampiyonluğa gidiyor. İlk yarıyı lider kapattık. Aynı şekilde ikinci yarı için, takımımız Antalya’da kampa girecek. Taraftarlarımız ve şehrimiz arkamızda. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Tüm camiamızın yeni yılını kutluyoruz. Yeni yılda şampiyonluk bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Fethiyespor Yöneticilerinden Akan Ogan ise “Takımımızda her şey yolunda gidiyor. Amacımız Fethiye şehri ile kenetlenerek şampiyon olmak. Yeni yılda Fethiye olarak şampiyonluk bekliyoruz” dedi.

Turizmci ve Kargı Yörük Müzesi Sahibi Enver Yalçın ise  “Fethiyespor’u ağırlamaktan şeref duyuyorum. 980 İlçe içerisinde şampiyon olup Türkiye’ye damga vuracağız. Tüm Fethiye Halkının ve Fethiyespor camiasının yeni yılını kutluyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …