Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / Engelliler mavi tura çıktı

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları ve ailelerini tekne turuna çıkardı.

Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası tarafından, 10-16 Mayıs 22 Engelliler Haftası kapsamında tekne turu düzenlendi. Mavi turda buluşan engelli bireyler koylarda aileleriyle gezinti yaptı. Tur öncesinde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, tüm engelli bireyler ve aileleri ile birlikte tek tek selamlaşıp, sohbet etti. Aileler, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya bu haftaya gösterdiği hassasiyet için teşekkür ettiler. Tekne turuna Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman, Fethiye Belediyesi Meclis Üyeleri Ayşe Devrim Öztürk ve Taner Boz da katılım sağladı. Belediye ekiplerince engelli vatandaşlar ve ailelerine ikramlarda bulunuldu. Eğlence dolu geçen etkinliğe yaklaşık 70 engelli ve ailesi katılım sağladı.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …