Cuma , Haziran 9 2023

Emrah Doğu’dan Basına İftar Yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye Eski İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Emrah Doğu, Fethiye’deki yazılı ve görsel medya temsilcileri ve çalışanları ile iftar yemeğinde bir araya gelirken, “Siyasetten hiçbir zaman kopmadım. Her daim siyasetin içerisinde oldum ve olmaya da devam edeceğim” dedi.

CHP Fethiye Eski İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Emrah Doğu, yazılı ve görsel medya temsilcileri ve çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu. Boğaziçi Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğinde bir soru üzerine siyaseti hiç bırakmadığını fakat iftar yemeğinde siyaset konuşmayacağını belirtti.

Fethiye’de daha önceki dönemlerde CHP İlçe Başkanlığı görevinde bulunan ardından milletvekili adayı olan Emrah Doğu’nun siyaset arenasında yeniden ismi gündeme gelmeye başladı. Fethiye’de yazılı ve görsel medya temsilcileri ve çalışanları ile Boğaziçi Restaurant’taki iftar yemeğinde buluşan Emrah Doğu siyasi sorulara ise cevap vermedi. İftar yemeğinde ilk önce konuşan Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş, Emrah Doğu’ya iftar yemeği için teşekkür etti. Baykuş “Emrah Başkanımızla görüştüğümüzde, eski dönemlerdeki siyaseti konuşurken, böyle bir iftar yemeği düzenleme fikri oluştu. Kendisine bizi böyle bir akşam buluşturduğu için teşekkür ederiz” dedi.

Konuşmasının başında tüm Fethiye halkına selamlarını ileterek başlayan Emrah Doğu; “ Değerli arkadaşlar, çok uzun bir süre sonra sizlerle bir arada olmak inanın beni çok mutlu etti. Ben sayın başkanlarımı ve bizi kırmadan buraya gelen tüm siyasetçi, basıncı arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi arz ediyorum. Bu iftar akşamında çok değerli rahmetli olan ve bende çok ciddi anlamda emeği olan Erdal hocamızı rahmetle anıyorum. Birçok arkadaşımla siyaset yaptım. Geçmişte beraber büyüdük beraber yaşlandık. Saçlarımız döküldü, beyazladı ama hiçbir zaman birbirimizi kırmadık. Ben her şeyin gönlünüzce olmasını istiyorum. Saygı ve sevgilerimi arz ediyorum. İyi ki geldiniz.  dedi.

Ardından bir soru üzerine siyasetten hiç kopmadığını belirten Emrah Doğu, iftar yemeği olması nedeniyle siyaseti fazla konuşmak istemediğini söyledi.

About egegazetesi

Check Also

CANKURTARAN EĞİTİMİNE KATILAN 12 KİŞİ BELGE ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Bronz (havuz) Cankurtaran Eğitimi …