Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / EMITT’te ödül yine Fethiye’nin

EMITT’te ödül yine Fethiye’nin

EMITT Turizm Fuarı’nda Fethiye Standı, destinasyonlar dalında ‘Bölgenin havasını en iyi yansıtan stant’ ödülüne layık görüldü.

Fethiye Belediyesi’nin önderliğinde ilgili tüm STK’ların destekleriyle EMITT’te Fethiye rüzgarı esmeye devam ediyor. EMITT turizm fuarında Fethiye standı, ‘Bölgenin havasını en iyi yansıtan stant’ ödülüne layık görüldü.  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “2 yıl önce en iyi destinasyon ödülünü Fethiye’ye layık görmüşlerdi. 2 yıl sonra Fethiye Belediyesi olarak bu fuar için hazırlanıyorduk. ‘Bölgenin havasını en iyi yansıtan stant’ ödülüne layık görüldük. Bu da ne kadar iyi bir iş çıkardığımızın göstergesi. Arkadaşlarımızın emeğine sağlık. Tüm STK’lara bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu ödülü Fethiye halkı adına alıyorum. Dünyaca ünlü tur operatörleri ile görüşmeler yapıyoruz. Sezonumuz çok iyi geçecek. Tekrar pandemi ile ilgili problem olmazsa turizm rekoru kırılacak” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Fethiye standını ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun, Fethiye standını ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundular. Genel Başkan Yardımcısını stantta ağırlayan Karaca, tanıtım ve turizm çalışmaları hakkında bilgi verdi. Genel Başkan Yardımcısı Torun ve Başkan Karaca, diğer stantları birlikte gezdi.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …