Salı , Eylül 26 2023

Duru; “Hizmetkarlık İçin Yola Çıktık”

Fethiye Sabit ve Seyyar  Pazarcılar  ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, 19 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimli genel kurulda yapılacak olan seçimi kendisinin alacağını belirterek, “Hizmetkarlık için yola çıktık. Kendime ve ekibime güveniyorum. Bu seçimi kazanacağıma da çok eminim” dedi.

19 Ocak Çarşamba günü Çalış Aymes Otel de yapılacak olan Fethiye Sabit ve Seyyar  Pazarcılar  ve Manavlar Odasının seçimli genel kurul için çalışmalarını sürdüren başkan adaylarından Emin Duru, beraberinde yönetimi ve destekleyicileri ile Salı Pazarında esnafları ziyaret ederek destek istedi. Esnaflara yönelik hazırlattığı manav ve pazarcı önlüğü de dağıtan Duru, seçimi kazanacağından çok emin olduğunu belirtti.

Fethiye Sabit ve Seyyar  Pazarcılar  ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, “4 yıl önce geçtiğimiz kongrenin ardından bu yana yapmakta olduğumuz çalışmaların meyvesini almaktayız. Bunu Pazar esnafımızın gözlerinde görüyoruz. Ben bu seçimi kazanacağıma kesinlikle inanıyorum. Kendime, ekibime ve esnaflarımıza da güveniyorum. Şurada kongremize 15 günlük bir süre kaldı. Kazandığımız taktirde Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca beyde yanımızda olacaklarını beyan ettiler. O konuda hiçbir tereddüt yok. Biz hizmeti isteyeceğiz. Belediyemiz de bizlere hizmet verecek. Oda olarak biz aracı olacağız. Odamızın yapması gereken konuları biz yapacağız. Ola ki bizi aşan konularda da belediyemizden destek isteyeceğiz. Sadece Fethiye Belediyesi değil, tüm ilçe belediyelerimizle barışık ve iş birliği içerisinde olacağız. Biz kalan günlerimizi de daha iyi değerlendireceğiz. Bu anlamda pazarlarımızda esnaflarımızı ziyaret ederek destek istiyoruz. Diğer üç aday arkadaşımıza da başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

About egegazetesi

Check Also

CHP’li Kadınlardan “Ücretsiz Öğün” Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları  tarafından okullarda ücretsiz öğün verilmemesine ilişkin bir açıklama yapıldı. …