Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / Çocuk Evlerinden Yaza Merhaba Pikniği

Çocuk Evlerinden Yaza Merhaba Pikniği

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından Yaza Merhaba Pikniği Katrancı Plajında gerçekleştirildi.

Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından bu yıl 9. Uncusu düzenlenen Yaza Merhaba Pikniği Katrancı Plajında gerçekleştirildi. Etkinliğe Fethiye’de bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kuruluşlarda kalan çocuk ve gençlerin yanı sıra gönüllülerde katıldı.  Piknik etkinliğinde penaltı atma, halat çekme, yumurta taşıma ve elma yeme gibi yarışmalar yapılırken birincilere Fethiye Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği tarafından hediye çeki takdim edildi.  Etkinlikte çocuklarla gün boyu süren etkinlikte kıyasıya yarışmalar düzenlendi. Fethiye Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocukların gönüllüler ve öğretmenleri ile yapılan yarışmalarda günün sonunda 19 Mayıs Atatürk’ü Anna ve  Genclik ve Spor Bayramı nedeniyle pasta kesimi yapıldı.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …