Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / CHP’li Kadınlar Dayanışma Kahvaltısında Buluştu

CHP’li Kadınlar Dayanışma Kahvaltısında Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları tarafından organize edilen parti içi kaynaşma kahvaltısına yoğun katılım gerçekleşti.

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Kadın Kolları, kahvaltıda bir araya geldi. Barbunn Cafe’de yapılan kahvaltıya CHP kadın kolları üyelerinin yanı sıra bazı sivil toplum kuruluşları, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, CHP Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Korkut, CHP Parti Meclis Üyesi Gizem Sayar Özcan da katıldı.

Kadınlar Ve Erkekler Hep Birlikte

Dostluk ve dayanışma çerçevesinde, kadın erkek demeden hep birlikte çalıştıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, “Bugün CHP Fethiye Kadın Kolları olarak dostluk ve dayanışma kahvaltı programımızı yaptık. Kadınlar ve erkekler hep birlikte dayanışma içerisinde partimizi daha çok büyültmek, geleceğe güzel günlere hep birlikte aydınlık günlere yürümektedir. Dostluk ve dayanışma içerisinde biz kadınlar geleceği oluşturuyoruz.

Aydınlık günlere yürüyoruz. İnşallah CHP olarak, iktidara hep birlikte kadın-erkek demeden hep birlikte aydınlık günlere gideceğiz. İttifak ortaklarımızla beraber iktidara geleceğiz. Kahvaltımızın etkinliği birinci derecede dost ve dayanışmadır. Örgütümüzü büyütmektir. Kadınlar hep birlikte cesaretli, cesur ve güzel aydınlık bir Türkiye için kol kola mücadelemize devam edeceğiz. İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR diyorum. Savaşların artık son bulmasını istiyorum. Biz göreve geldiğimiz iki yıldan beri çalışmalarımızı aktif olarak sürdürüyoruz. 25 mahallemizi ziyaret ettik. Alanlardayız. Ama bu son genel başkanımız ve diğer parti başkanlarının hep birlikte yapmış olduğu ortak masa, toplantısından sonra bizde bunu CHP’nin iktidar hareketine başlangıç olarak değerlendirebiliriz. Kadınlar olarak bu mücadeleye başlangıç verdiğimizi söylemiş olalım” ifadelerinde bulundu.

About egegazetesi

Check Also

Karayiğit “Yeni Uygulama Ziraat Odalarını Devre Dışı Bırakıyor”

1 Ekim tarihi itibari ile Çiftçi Kayıt Belgesi (ÇKS) başvurularının e- Devlet üzerinden yapılmaya başlaması …