Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / CHP’Lİ DEMİR: İŞİN EHLİ KADROLARIMIZLA İKTİDARA YÜRÜYORUZ!

CHP’Lİ DEMİR: İŞİN EHLİ KADROLARIMIZLA İKTİDARA YÜRÜYORUZ!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Antalya’da “İktidara Hazırız” adıyla düzenlenen Büyük Örgüt Toplantısıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

“UCUBE SİSTEME DUR DİYECEĞİZ HALKÇI OLACAĞIZ”

AKP’nin bıraktığı tüm enkazı ancak Millet İttifakı’nın çözebileceğini ifade eden Başkan Demir;” İktidara hazırız programıyla Türkiye’nin son 20 yıldır çözülemeyen, çözülmüş gibi yapılan tüm sorunlarını konuştuk. Sadece konuşmanın çözüm getirmeyeceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm çözüm önerilerimizi de masaya yatırdık. Türkiye’nin çözülmeyecek hiçbir sorunu yok. Biz neyi eleştirmişsek arkasından çözümünü de her zaman söyledik. Biliyoruz omzumuzda büyük bir yük var.  Ertelenmiş sorunlar, umursamaz bir iktidar var. Ama kapımızı çalan, bizi destekleyen, dualarında yer veren milyonlar da var. Çünkü Cumhuriyet Halk Partili olmak sıradan bir olay değildir. Cumhuriyet Halk Partili olmak demek toplumun saygı duyduğu kişi olmak demektir. Demokrasiyi Türkiye’de yer edindirmek demektir. Toplumun hiçbir kesimini ötekileştirmemek, kutuplaştırmak demek. Bilgili, kültürlü, realist olmak demek. Birikimli, donanımlı,yaşanan bir sorun dolayısıyla başvurulan kişi olmak demektir. Biz de bu sebepten ötürü halkımız için, Türkiye için var gücümüzle çalışıyoruz. AKP’nin bıraktığı enkazı ancak biz çözebiliriz. Halk da bunu görüyor ve bizi can-ı gönülden destekliyor. Destekleri boşa çıkarmayacağız, duaları boşa çıkarmayacağız. Türkiye için, vatandaşımız için bu ucube düzene dur deyip, işin ehli kadrolarımızla Türkiye’yi en baştan var edeceğiz.” şeklinde konuştu.

About egegazetesi

Check Also

Karaçulha sakinlerinin mutlu günü

Fethiye Belediyesi ve Karaçulha Spor Kulübü işbirliğinde organize edilen etkinlik Karaçulha Kovanlık Futbol Sahasında gerçekleşti. …