Pazar , Ekim 2 2022
Anasayfa / Anasayfa / CHP’li Demir, “Başarılarının devamının geleceğine inanıyoruz”

CHP’li Demir, “Başarılarının devamının geleceğine inanıyoruz”

Bütün maçlarını kazanarak Avrupa şampiyonu olan ve dünya şampiyonluğu için yaptığı eleme maçından zaferle ayrılan Kubilay Alcu ile kahvaltıda buluşan Mehmet Demir; ‘Başarılarının devamının geleceğine inanıyoruz’ dedi.

CHP Fethiye İlçe Örgütü ile kahvaltıda buluşan Arena Spor Klübü ekibi Kubilay Alcu’nun başarılarını konuştu.

Fethiye’nin gururu olan ve çıktığı her maçı kazanan Avrupa şampiyonu boksörümüz Kubilay Alcu’ya bir destek de CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’den geldi.

Arena Spor Klübü kurucusu ve Kubilay Alcu’nun ilk günden hocalığını yapan Sami Sunay ve ekip arkadaşlarıyla kahvaltıda buluşan Mehmet Demir;

“Kubilay bizim evladımız. Her zaman ona desteğimizi eksik etmedik ve bundan sonra da her şartta yanında olacağız. Onun başarılarıyla gurur duyuyoruz. Bundan sonra da duymaya devam edeceğiz. Çünkü Kubilay çok güçlü ve boksu çok iyi yapabilen sporcumuz. Onun dünya şampiyonu olacağına inanıyorum.

Onunla bugün burada olmaktan da çok mutluyuz. Kubilay’ı, hocasını ve tüm ekip arkadaşlarını tebrik ediyor başarılar diliyorum”

Kahvaltıda Kubilay Alcu da; “Başkanımız her zaman bizlere destek oldu. Bugün burada olmaktan da çok mutluyuz. Bize her zaman desteklerini eksik etmediği için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra dünya şampiyonu olarak yeniden buluşacağımızı düşünüyorum”

Kubilay Alcu’nun başarısında en önemli katkı sağlayan hocası Sami Sunay’da; “Biz çok zorlu yolları aşarak Avrupa şampiyonu olduk. Fethiyelilerin her zaman desteğini yanımızda hissettik. Mehmet Demir başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Bize desteğini hiç eksik etmedi ve bizi yalnız bırakmadı.

About egegazetesi

Check Also

BAŞKAN OTGÖZ PARKE TAŞI DÖŞEDİ

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.