Perşembe , Ağustos 18 2022
Anasayfa / Anasayfa / ÇALIŞTAYA FETHİYE GENÇLİK YOĞUN KATILIM SAĞLADI

ÇALIŞTAYA FETHİYE GENÇLİK YOĞUN KATILIM SAĞLADI

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığımızın yeni döneminde gerçekleştirmeyi planladığı, Faaliyetler, Yeni fikirler, projeler ile ilgili çalışmalar ve bilgi alış verişi yapmak, amacı ile düzenlenen Muaythai Çalıştayı ve Kurullar Toplantısı önce açılış töreni daha sonra Genel Kurulllar Toplantısı Yönetim Kurulu Toplantısı ve kurullar toplantıları Yapıldı.Federasyon başkanımız sn Hasan Yıldız Fethiyemizin U23 teknik kurul üyesi  sn Evren Arslan , Merkez kadınlar teknik kurulu sn Songül Arslan Ayten Merkez amatör hakem kurulu başkanı sn Bedrettin Erdoğan Aydın Ege bölgesi amatör hakem kurulu başkanı Ramazan Gökoğlan katıldı.

08-09 Ocak 2022 Tarihlerinde Antalya Kemer Rox Royal otelde gerçekleşen faaliyet sonrası Federasyonumuz Yerel, Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası faaliyet proje ve program ve stratejik plan çalışıldı. Çalıştaya Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü üyelerinin yoğun katılımı dikkatlerden kaçmadı.

Türk sporu ve Muaythai ye hayırlı olsun  Muaythai Federasyon Başkanı Hasan Yıldız “Türkiye Muaythai Federasyonu Çalıştayı ve Kurullar Toplantısı 08-09 Ocak 2022 Tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdik, Modern toplumlarda kitlesel gelişimin çoğulcu, katılımcı olması ile birlikte her yönüyle tartışılmış ve sonuçlanmış stratejık kararlar sayasinde, gelişme büyüme ve başarı sağlancağı inancı ile faaliyetimizi gerçekleştirdik.

Muaythai kurullarımızda görev alan yönetim, denetim, merkez ve yan kurullar, bölge yürütme kurulları, koordinatörler, kurul başkan ve  tüm üyelerini eşit fırsatla davet ettik, Katılan, katkı sağlayanlara, katılamayıp fikir ve projesiyle destek olanlara,  Kurullarda olmayıp proje sunumları ile katılan misafirlerimize basın mensuplarına ve herkese teşekkür ediyoruz. Yapacak çok işimiz var diyoruz.” Dedi.

 

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …