Cuma , Mayıs 20 2022
Anasayfa / Anasayfa / ÇALIŞ BOT SEZONU AÇTI

ÇALIŞ BOT SEZONU AÇTI

Çalış plajı ile Fethiye arası tekneler ile 35 yıldır yolcu taşıyan Çalış Bot Kooperatifi turizm sezonuna “merhaba” dedi.

Çalış Bot Kooperatifinin düzenlemiş olduğu geleneksel sezon açılış yemeğine yoğun katılım oldu. Çalış Bot Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Murat Kaçar açıklamasında “35 yıldan fazla bir süredir teknelerimiz ile Çalış, Fethiye arası yolcu taşımaktayız. Her sezon başında geleneksel hale getirdiğimiz sezon açılış yemeği ve lokma ikramı düzenlemekteyiz. Yemeğimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni turizm sezonu Fethiye’mize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah iyi ve bereketli bir sezon olur” dedi.

Çalış Bot Kooperatifinin Mut deresindeki iskelesinde ve tesislerinde düzenlenen geleneksel sezon açılış yemeğine; CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, CHP Muğla eski milletvekillerinden Ali Cumhur Yaka, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, başkan yardımcısı Oğuz Bolelli, CHP Fethiye Belediyesi meclis üyelerinden Devrim Öztürk ve Taner Boz, CHP Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir, CHP Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır, AK parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve AK parti Kadın Kolları başkanı Gülhanım Boz, İMEAK DTO Fethiye şubesi başkanı Şaban Arıkan, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ve meclis başkanı Ali Kemal Karadenizli, Fethiye Otelciler Birliği (Fetob) başkanı Bülent Uysal, Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay, Foça mahallesi muhtarı İlker Can, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, turizmciler ve esnaflar katıldı. Çalış Bot Kooperatifinin geleneksel sezon açılış yemeğinde turistlere ve vatandaşlara lokma ikramında da bulunuldu.

About egegazetesi

Check Also

Çocuk Evlerinden Yaza Merhaba Pikniği

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından …