Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Çalhan, “Amacımız Yeni Bir Dönem Başlatmak”

Çalhan, “Amacımız Yeni Bir Dönem Başlatmak”

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, ekibi ile birlikte Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnafları ziyaret etti. Çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktaran Başkan Adayı Çalhan, göreve seçildikleri takdirde yeni bir dönem başlatacaklarının altını çizdi.

19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak olan genel kurul öncesinde çalışmalarını sürdüren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, esnafların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Çamköy ve Çalış  semt pazarlarındaki üyeleri ziyaret eden Başkan Adayı Çalhan ve ekibi, esnafların sorunlarını da dinledi.

Seçimlere az bir zaman kaldığını belirten Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, “Odamızın genel kurulu 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Ekibimle birlikte Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnaflarımızı ziyaret ettik. İşlerinde kolaylıklar dileyip, sorunlarını dinledik. Eğer üyelerimiz teveccüh gösterir ve bizi göreve seçerlerse; yönetim olarak yeni bir dönem başlatacağımızın sözünü veriyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …