Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / Bolelli’ye Gençlik Haftası ziyareti

Bolelli’ye Gençlik Haftası ziyareti

Fethiye Gençlik Ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ve beraberinde milli sporcuları Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’yi ziyaret ettiler.

15-21 Mayıs Gençlik Haftası olması sebebi ile Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ve beraberinde milli sporcuları ile Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’yi ziyaret ettiler.

Ziyaretler hakkında konuşan Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, “15 Mayıs itibariyle gençlik haftasının açılışını yaptık. 15-21 Mayıs arasında da gençlik haftamız devam ediyor. Bu hafta kapsamında bir takım faaliyetlerimiz olacak. Buradaki amacımız milli sporcularımızı onure etmek hem de diğer sporculara örnek teşkil etmek. O yüzden bu tür faaliyetlerden geri kalmıyoruz. Tüm halkımızı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na katılmaya davet ediyorum” dedi.

Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli ise, her daim gençlerin yanlarında olduğunu belirterek, milli sporculara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bolelli bu vesile ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …