Cumartesi , Aralık 2 2023

Beyaz Melekler Sezonu Kapattı

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, çalışanlarına  Wooden Stage Beach’te eğlenceli bir yaza veda partisi düzenledi. Özel Lokman Esnaf Hastanesi tüm personeline dillere destan bir gece düzenledi. Geceye katılan personelin konsept gereği çoğunluğu beyaz rengi tercih edince meleklerin oluşturduğu harika bir atmosfer yaşandı. Yoğun geçen bir sezonun sonunda personeller gecede gönüllerince eğlendiler.

Muğla ili Fethiye İlçesinde 26 yılı aşkın süredir hizmet veren Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi her sene olduğu gibi bu yılda personellerine unutulmaz bir gece yaşattı. Yoğun bir sezon dönemi geçiren Esnaf Hastanesi çalışanları sezonun kapanmasıyla birlikte bu gecede eğlenmek için  bir araya geldiler. 450 kişinin üzerinde katılımla gerçekleşen organizasyonda Dj performansları, white make – up ,özel şovlar geceye renk kattı. Esnaf Hastanesi çalışanları bu gecede sezon yorgunluğunu atarak gelecek sezon için bolca enerji depoladılar.

Verdiği sağlık hizmetinin yanı sıra bölgeye katkıları ile adından sıkça söz ettiren Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal “Esnaf Hastanesi ailesi olarak 50 doktorumuz ve 500 çalışanımız ile gece gündüz büyük bir fedakarlık içinde dur durak bilmeden hizmet vermekteyiz.  Fethiye’de verdiğimiz sağlık hizmetlerinin yanı sıra halkımıza, esnafımıza, sporcumuza, öğrencilerimize, sivil toplum kuruluşlarına, Kamu kurum ve kuruluşlarına bütçe değerlendirmemiz doğrultusunda destek olabilmek adına büyük fedakarlık içinde çaba göstermekteyiz. Her zaman emeğin ve emekçinin yanında olan bir yönetim anlayışı ile çalışanlarımızın da her daim yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Sezon boyunca yüksek motivasyonla, profesyonelce ve özveriyle çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki gelecek sezonlarda da hep beraber başarılara, güzel arkadaşlıklara, birlik ve beraberliklere imza atarız.”  dedi.

About egegazetesi

Check Also

AB Tescili İçin İlk Adım Tamam

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) GEKA destekli  ‘Fethiye Kaya İnciri Coğrafi İşaret Tescili AB …