Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / Belediye, DOC Polikliniği ile anlaşma yaptı

Belediye, DOC Polikliniği ile anlaşma yaptı

Fethiye Belediyesi, DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile belediye çalışanları ve birinci derece yakınlarına yüzde 20 indirim anlaşması yaptı.

DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile yapılan anlaşma Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından imzalandı. DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Doktoru ve Yetkilisi Özgür Yörük, “Fethiye Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü’müz Mesut Doğan ile görüşme yaptık. DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak belediye personelimizin ve birinci derece yakınlarının tüm müdahalelerde ücretinin yüzde 20 indirimi konusunda görüştük. Belediye Başkanımız Alim Karaca’yla yaptığımız görüşmeleri resmiyete döktük. Tüm personeli ve yakınlarına hayırlı olsun” dedi. Karaca ise, “Fethiye Belediyesi ailesinin değerli fertlerini ilgilendiren bir indirim anlaşması yaptık. Hem personelimizi hem de birinci derece yakınlarını ilgilendiren bu indirim konusunda hassasiyet gösteren DOC Polikliniğe teşekkür ederim” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Karaçulha sakinlerinin mutlu günü

Fethiye Belediyesi ve Karaçulha Spor Kulübü işbirliğinde organize edilen etkinlik Karaçulha Kovanlık Futbol Sahasında gerçekleşti. …