Cuma , Aralık 2 2022

Başkanlığa Songül Arslan Ayten Seçildi

Başkanlığa Songül Arslan Ayten Seçildi

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Genel Kurulunda yeni başkan Songül Arslan Ayten oldu. Genel Kurul sonrası açıklama yapan Ayten; “Fethiye’mizin ismini başarılar ve spor faaliyetleri ile duyurmaya çalışacağız” dedi.

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü genel kurulu Yeniçeri Hotel’de gerçekleştirildi. Kongre büyük çoğunluğun katılımı ile tamamlandı. Tek liste halinde girilen seçimde Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü’nde, önceki dönem başkanı Hamit Milaslıoğlu’ndan bayrağı Songül Arslan Ayten aldı. Başkanlığa seçilen Ayten açıklamasında, “Geçmiş dönem seçilmiş kulüp başkanlarımıza, yönetime ve üyelerimize teşekkür ederim. 5 asil yönetim, 5 yedek yönetim, 3 denetleme kurulu ve 3 yedek denetleme kurulu olarak yeni yönetime seçildik. Bu kulüp Fethiye’de çok güzel organizasyonlara imza attı” ifadelerini kullandı.

Basketbolda, boksta, muaythaide, jimnastikte, satrançta ve voleybolda çok güzel başarılara imza attıklarını belirten Başkan Ayten; “Böyle başarılı bir kulübün başkanı olarak, çıtayı biraz daha yukarı çıkarmaya çalışacağım. Fethiye’mizin ismini başarılar ve spor faaliyetleri ile duyurmaya çalışacağız” dedi.

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Songül Arslan Ayten ile kulüp yöneticileri Av. Aydın Tilkici, Mesut Bölük, Osman Alper Olgun ve Serkan Döğen Kulüp üyelerinin tebriklerini kabul ederek Genel kurul sona erdi.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Songül Arslan Ayten (Başkan)

Av. Aydın Tilkici (Başkan Yardımcısı)

Mesut Bölük (Sekreter)

Av. Osman Alper Olgun (Sayman)

Serkan Döğen (Genel kaptan )

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …