Pazartesi , Ağustos 15 2022
Anasayfa / Anasayfa / Başkan Karaca’ya Ziyaret

Başkan Karaca’ya Ziyaret

Muğla Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı sporcusu Ozan Kıl, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.  

Edirne Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde deste küçük boyda birinci olan, geçtiğimiz hafta 669.’su yapılan Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde deste orta boyda ikinci olan ve şampiyonluğu Fethiye’de büyük sevinçle karşılanan Ozan Kıl, babası Osman Kıl ve Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti. Şampiyon güreşçi Başkan Karaca’ya spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Önümüzdeki günlerde Ankara Tedaş Spor adına güreşecek olan şampiyon güreşçi Ozan Kıl, “Ankara yolculuğum öncesinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün’e, Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’ya ve takım sorumlumuz Pehlivan Yüksel Topçu’ya çok teşekkür ederim. Fethiye’nin adı bundan sonra daha da çok duyulacak” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “Fethiye’nin evladı Ozan kardeşimizi gösterdiği başarı için bir kez daha kutluyorum. Bizler altyapıya önem vermeyi sürdüreceğiz. Ozan Kıl’ın ilerde Başpehlivan olacağı günleri hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …