Çarşamba , Mayıs 18 2022
Anasayfa / Anasayfa / Başkan Demir, “Aydınlık Günler Yakın

Başkan Demir, “Aydınlık Günler Yakın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir, CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Demir ve beraberindekiler daha sonra TBMM’ye geçerek milletvekilleri ile biraraya geldi.

Başkan Demir Ankara ziyaretleri kapsamında ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ne giderek genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile biraraya geldi.

Başkan Demir, ziyarete ilişkin yaptığı açıklama da Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek gündemi değerlendirdik. Genel Başkanımıza bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Genel Başkanımızın önderliğinde karanlıktan aydınlığa beraber çıkacağız!”dedi.

Daha sonra TBMM’yi ziyaret eden başkan Demir, CHP Genel Merkezi’ni ve TBMM’yi ziyaret ettik. Milletvekillerimiz Mürsel Alban, Suat Özcan, Süleyman Girgin ve İzmir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ile bir araya gelerek ülkemizin gündemini değerlendirdik. Birlik ve beraberlik içerisinde iktidara yürüyoruz. Aydınlık günler yakın”paylaşımında bulundu.

BAŞKAN DEMİR’DEN 23 NİSAN MESAJI!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı. Çocukların bu ülkenin mihenk taşı olduğunu belirten Başkan Demir;” Çocuklara temiz bir dünya bırakmak en büyük vazifemizdir.”dedi.

Bu bayramın çocuklara ithaf edilmesinin birçok anlam taşıdığını belirten Başkan Demir;” Şanlı, kudretli tarihimizde çok ehemmiyetli bir yer tutan ve bizler için dönüm noktalarından birisi olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Milletimizin egemenliğini koruyacak olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin 23 Nisan 1920’de açılması, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam edebilmeleri bizlerin en büyük arzusudur. Bu sebeple en önemli vazifemiz çocuklarımıza adaletli, temiz, bereketli bir dünya bırakmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin en değerli varlığı, aydınlık yarınlarımız olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.”şeklinde konuştu.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …