Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / BAŞKAN ÇIRALI’YA SPORA YAPTIĞI KATKILARDAN DOLAYI PLAKET VERİLDİ

BAŞKAN ÇIRALI’YA SPORA YAPTIĞI KATKILARDAN DOLAYI PLAKET VERİLDİ

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret ederek, kuruma ve ilçe sporuna yaptığı katkılardan dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’ya teşekkür plaketi verdi.

8 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşen ziyarette Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, düzenledikleri tüm spor etkinliklerinde Başkan Çıralı ve FTSO Meclisi’ni yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Verilen desteklerin ilçe sporuna dolayısıyla da ülke sporuna hizmet ettiğini vurgulayan Yiğit, “Sayın Başkanımızın kurumumuzun fiziksel eksikliklerine ve yeni yapılan güreş salonumuza önemli katkıları oldu. Desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ise “İlçe sporumuzun gelişmesini ve gençlerimizin spor dallarına yönlendirilmesini, geleceğe yaptığımız önemli bir yatırım olarak görüyoruz. Düzenlediği önemli organizasyonlar ve göstermiş olduğu nezaketten dolayı Sayın Müdürümüze teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …