Salı , Ağustos 16 2022
Anasayfa / Anasayfa / “Amatör Branşların Her Zaman Destekçisiyiz”

“Amatör Branşların Her Zaman Destekçisiyiz”

 Türkiye Okçuluk Federasyonluğuna bağlı Fethiye Okçuluk ve Doğa Sporları Derneği, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Ziyarete Başkan Karaca yanı sıra Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli de katıldı. Her sene Karaca’yı ziyaret ettiklerini söyleyen Antrenör Kartal Cenk Taş, sporculara desteğinden dolayı Karaca’ya teşekkür etti. Olimpiyatlarda Mete Gazoz’un aldığı başarıdan dolayı bu spora ilginin arttığını belirten Taş, amatör sporculara verdiği destekten dolayı kulüp ve sporcular adına Karaca’ya teşekkür ettiklerini belirtti. Samsun’da gerçekleşecek yarışmalara katılacaklarını ifade eden Taş, buradan da başarıyla dönmek istediklerini ifade etti.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, Fethiye’nin sporcularına her daim, Belediye’nin imkanları çerçevesinde destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Karaca bu tür amatör branşların ne kadar değerli olduğunun altını çizen Karaca, “Bizler sorumluluk makamında oturan insanlar olarak Fethiye’mizin bu evlatlarına sahip çıkmamız gerekiyor. Biz elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …