Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Anasayfa / AK Parti’den Ege Gazetesi’ne Ziyaret

AK Parti’den Ege Gazetesi’ne Ziyaret

10 Ocak Çalışam Gazeteciler Günü dolayısıyla Fethiye Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz Ege Gazetesi imtiyaz sahibi Mesut Bölük, Yazı İşleri Müdürü Sevinç Bölük ve çakışanlarını ziyaret etti.

Fethiye Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Dündar, Adnan Özal, Süleyman Koca, Nurgül Kayalık ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz Ege gazetesi İmtiyaz Sahibi Mesut Bölük, Yazı İşleri Müdürü Sevinç Bölük ve çalışanları ziyaret etti.

10 Ocak 2022 Gazeteciler Günü dolayısıyla samimi bir ortamda geçen ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk,’’10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle gazeteci dostlarımızı ziyaret ediyoruz. Gece gündüz çalışan dostlarımızın günlerini tebrik ediyoruz. Gazetecilerimizle hep birlikte çalışıyoruz. Bu günde ziyaret etmek istedik. Birlikte nice 10 Ocak günlerini görmeye’’ dedi.

Ege Gazatesi Yazı İşleri Müdürü ve Fethiye Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Sevinç Bölük  de; “Bu özel günde güzel bir görüşme oldu. Ziyaret için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …