Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ VE OYUN GRUPLARI SATIN ALINACAKTIR

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ VE OYUN GRUPLARI SATIN ALINACAKTIR

Bodrum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nce Muhtelif Açık Alan Spor Aletleri ve Oyun Grupları Alımı ile Yedek Parça Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 25 kalem İlçemiz Sınırları İçerisindeki Park ve Yeşil Alanlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif Açık Alan Spor Aletleri, Oyun Grupları ve Parklar ile Açık Alan Spor Aletleri için Yedek Parça Alımı (Kaydırak, Tahterevalli, Salıncak, Tırmanma Aleti, Döner Platform, Zıp Zıp Aleti, Basketbol Potası, File, Açık Alan Spor Aletleri). Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/999937/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-acik-alan-spor-aletleri-ve-oyun-gruplari-satin-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.