Perşembe , Ağustos 18 2022

Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası’nın 19 Ocak 2022 Çarşamba günü yapılacak seçimli olağan genel kurulunda pazarcı esnaflarından başkan adayı olan İbrahim Çalhan, haftalardır pazarcı esnaflarını dolaşıp, seçimde destek istiyor.

Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası mevcut başkanı Adem Hıra’nın yanı sıra Emin Duru, Sezgin Aygan ve İbrahim Çalhan, 19 Ocak Çarşamba günü yapılacak genel kurulda başkanlık için yarışacaklar. Bir süredir tüm semt pazarlarının yanı sıra, Fethiye Salı Pazarı ve Cumartesi pazarında da beraberindeki yönetim kurulu adaylarıyla esnaflardan destek turu gerçekleştiren İbrahim Çalhan’a ilgi artıyor. Evli 2 çocuk babası Çalhan, 21 yıldır pazarcılık yaparken; Belde belediyeler döneminde Çamköy Belediyesi belediye meclis üyeliği ve Çamköyspor’da başkanlıkta yapmıştı. Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası’nın 19 Ocak’ta yapılacak genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu ifade eden İbrahim Çalhan, “Pazarcı esnafımızın sorunlarını biliyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte bu sorunları çözüme ulaştıracağız. Pazarcı esnaflarımızın desteği ile odamızda yeni dönemin güzel izlerini esnaflarımıza yaşatacağız. Öncelikle pazarlarımızın üstlerini modern şekilde kapatılmasına yardımcı olacağız” ifadelerini kullandı.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, Foça ve Çamköy semt pazarlarını ziyaret ederek; esnafların sorunlarını dinledi. Başkan Adayı Çalhan, her zaman esnafların yanında olacaklarının altını çizdi.

19 Ocak 2022 Çarşamba günü yapılacak Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası olağan genel kurulu öncesinde Başkan Adayı İbrahim Çalhan ve ekibi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Foça ve Çamköy semt pazarlarını ziyaret eden Başkan Adayı Çalhan, göreve seçildikleri takdirde her zaman esnafların yanında olacaklarını belirtti.

Ziyaretlerini değerlendiren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, “Değişim için göreve talip olduk. Adaylığımızı açıklamamızın ardından yoğun bir sürece girdik. Semt pazarlarında vatandaşlarımıza hizmet sunan esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Hepsine işlerinde kolaylıklar dileyip, sorunlarını dinliyoruz. Göreve seçildiğimiz takdirde hızlı bir şekilde sorunların çözümü için gayret harcayacağız” ifadelerini kullandı.

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Çalhan, “Genel kurulumuz 19 Ocak 2022 Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Bu seçim bizler ve tüm üyelerimiz için büyük önem taşıyor. Yıllardır bekleyen sorunlarımız var. Yeni projelerimiz ile semt pazarlarındaki esnaflarımızın hayatını kolaylaştırmayı planlıyoruz. Resmi kurumlar, diğer meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları ile sürekli diyalog halinde olacağız” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …