Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap Sitene Ekle İletişim Rss
KÜNYE
 
 
 
 
KERAMETTİN YILMAZ AYRICALIĞI

KERAMETTİN YILMAZ AYRICALIĞI

  Bu yazı 27 ARALIK 2013, Cuma 10:14:08 eklenmiştir. 836 kez okunmuştur.
Yazar : Hüseyin KOCABIYIK


12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fethiye’de CHP genel merkezi tarafından belediye başkan aday adaylığına atanan Keramettin YILMAZ için İlçe genelinde çok sayıda CHP’li bayram etti diyebiliriz.Çünkü görünen köy kılavuz istemez onun için söylüyorum.10 yıldır Ölüdeniz belediye başkanlığını başarı ile yürüten Sayın Yılmaz Ölüdeniz belediyesinde yapmış olduğu başarılı çalışmaların mükafatını CHP genel merkezi tarafından Fethiye belediye başkan adaylığına gösterilerek mükafatlandırıldı.Türkiye’de beldeler arasında yılın belediye başkanı seçilen Sayın Yılmaz çok sayıda CHP genel başkan yardımcıları tarafından tebrik edilerek kutlandı.

 CHP’nin Fethiye belediye başkanı adayı gösterilen Keramettin YILMAZ Ölüdeniz’de görev yapmış olduğu 10 yıl süre içinde tüm vatandaşlarla samimi bir hava içinde dostane yaşantısı sonrası beldede çok sevilen bir belediye başkanı olmasını sağladı.Güler yüzlülüğü ve mütevazılığı ile Fethiye İlçesinde de çok sevilen Sayın Yılmaz CHP içinde güzel bir grup kurarak hele İlçenin genç nesillerini yanına alan gece gündüz demeden yoğun bir çalışma içine girmesi gerektiği dile getirilmekte.

 Ölüdeniz’in CHP’li belediye başkanı Keramettin YILMAZ kendisi gibi CHP’den belediye başkan aday adayları olan Mete ATAY ve Tuğrul YILMAZ içinde öylesine güzel konuşmalar yapıyormuş ki sormayın.Aday adayı olan rakipleri içinde her ikili de benim nazarımda olduğu gibi onlarda Fethiye halkının gurur duyacağı isimler diye konuşuyormuş.Çoğu İlçelerde rakip aday adayları birbirlerini karalama politikası içinde olurken Fethiye’de böyle bir güzelliğin olmasını sağlayan Saygın bir isim olan Fethiye belediye başkan adayı CHP’li Keramettin YILMAZ’ı tebrik edelim demekten başka ne söyleyebiliriz.

 Bu tür köşe yazısı her bir belediye başkanı ve İlçe başkanlarına onure edici bir şekilde yazı yazılmaz.Herhalde sizde bir şeyler var ki Sayın Yılmaz onun için bu tür yazıyı sizin için yazıyorum.Araştırmam ve soruşturmam sonrası Ölüdeniz beldesi başta olmak üzere Fethiye İlçesi ve köylerinde sizi o kadar çok seven insan var ki sormayın.Almış olduğum bilgiler doğrultusunda siz Keramettin YILMAZ olarak her kesimle sağ ve sol demeksizin iç içe olup bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz.

 Bilindiği üzere Muğla İl genelinde CHP siyasetini az buçuk biliyorsunuz.Çoğu kişiler önce menfatini düşünerek siyasetin içinde bulunurlar.Sizin gibi dürüst çalışkan insanları da bir kenara atmaya çalışırlar.Ama bu kez yapılacak olan yerel seçim atamalarında bu söylemiş olduğum partililer emellerine ulaşamadı.Seninde CHP belediye başkan aday adayı olduğunu şu CHP siyasetinde Muğla CHP İl başkanı Mustafa ÖZTÜRK kendisine yakın olan çok sayıda belediye başkan aday adaylarına belediye başkan adayı yapmak istediğiyse de maalesef emeline ulaşamadı.Öztürk’ün tüm istekleri CHP genel merkezi tarafından geriye çevrildi.Bu da Muğla CHP’si adına ayrı bir güzellik oldu.

 Benim anlatmak istediğim konu düzgün bir yapıya sahipseniz ki sizin düzgün bir yapıya sahip kişiliniz var Fethiye’de seçimlere girdiğiniz şu son günlerde yanınıza yaklaşanları iyi bilmenizde fayda var.Yarın o insanlar Sayın Yılmaz’ı Fethiye belediye başkanlığını biz kazandırdık diye konuşmaya çalışırlar.

 Biliyorsunuz CHP genel merkezi başta olmak üzere Muğla İl teşkilatında da zaman zaman değişik türde hareketlilik oluyor.Aman ha Sayın Keramettin YILMAZ attığın adımı temkinli at.Çünkü siz çok iyi niyetli bir insansınız.Son söz olarak şunu söylemek istiyorum.Böylesine çalışkan dürüst topluluk tarafından saygı duyulan ve herkesim tarafından sevilen Ölüdeniz beledisinde yapmış olduğu yatırımlarla ses getiren Fethiye’nin CHP’li belediye başkan adayı Keramettin YILMAZ’a başarılar diliyorum.

                              KERAMETTİN YILMAZ’IN ÖZGEÇMİŞİ

 1960 Yılında Fethiye İlçesinin Ölüdeniz Kasabası Hisarönü Mahallesinde doğdu. İlk ve Orta Öğretimini Fethiye İlçesinde tamamladı. Çiftçilikle başlayan iş hayatı minibüs şoförlüğü ile devam etti. 1984 yılında Otel, pansiyon, restaurant işletmeleri ile Ölüdeniz’in ilk turizm işletmecilerinden birisi olarak sektöre hizmet etmeye başladı. Ölüdeniz Belediyesinin ilk kurulduğu 1994 yılında Siyasi yaşamını devam ettirdiği Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsilen Belediye Meclis üyesi olarak da hizmet verdi. Evli ve 3 çocuk babasıdır.2004 ve 2009 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Ölüdeniz Belediye Başkanı seçildi ve görevine 2 dönemdir devam etmektedir.


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Diğer Hüseyin KOCABIYIK Yazıları
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Paraşüt Adrenalin
Eser Tunçoğlu Konser
Başbakan Fethiye'de
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...


© Copyright 2009 FethiyeHaber
Sitemizde bulunan haberler kaynak gösterilmeden alınamaz.
Haberlerin Her Hakkı Yayıncıya Aittir.
Yazılım : Gazi Soft
haberler