Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap Sitene Ekle İletişim Rss
KÜNYE
 
 
 
 
Aydem’in sahibi helikopteri ile tatile geldi

Aydem’in sahibi helikopteri ile tatile geldi

  Bu haber 15 Temmuz 2013, Pazartesi 14:15:41 eklenmiştir. 6196 kez okunmuştur.
Aydem’in sahibi helikopteri ile tatile geldi  Denizli’de vergi rekortmenleri arasında bulunan iş adamı Ceyhan Saldanlı Fethiye’deki yazlığına özel helikopteriyle geldi. Denizlili iş adamı Ceyhan Saldanlı ve eşini taşıyan özel helikopter Fethiye’de bir başka helikopter pisti olmayınca Fethiye Devlet Hastanesi bahçesine iniş yaptı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Denizli’de 2012 yılı gelirler vergisi rekortmenleri arasında

İlk iki sırayı; 33 yıl önce, bugünün 6 bin lirasına denk gelen sermayeyle ortaklık kuran ve halen enerji dağıtım, mermer, gıda ile iletişim sektörlerinde faaliyet gösteren Bereket Enerji’nin ortakları Ceyhan Saldanlı ile Ali Yağlı alırken,

Elektrik mühendisi olan ikili, 1980 yılında bugünün 6 bin TL’sine denk gelen sermaye ile kiralık bir fabrika binasında Elsan Elektrik firmasını kurdu. 1990’lı yılların başında hidroelektrik santralleri kurmaya başlayan Saldanlı ile Yağlı, bugün yurt genelinde 16 hidroelektrik santrali, 3 ayrı bölgedeki rüzgar enerjisi santralleri ile elektrik de üretiyor. Sahibi oldukları Bereket Enerji, Denizli, Aydın ve Muğla’nın ardından, geçen aralık ayında İzmir ve Manisa’nın elektrik dağıtımını aldı. Grubun lokomotifi ise enerji sektörü oldu. Mermer, gıda ve iletişim sektörlerinde de faaliyet gösteren şirketlere sahip Bereket Enerji Grubu, 1 milyar 500 milyon TL öz sermayeye ulaştı.

Ceyhan Saldanlı ile Ali Yağlı, 33 yıllık yolculukta Denizli’nin vergi rekortmeni olmanın gururunu yaşarken, Denizli’de 1 milyon 854 bin lira gelir vergisi ile rekortmen olan Ceyhan Saldanlı eşi Hatice Saldanlı ile birlikte Fethiye’deki yazlıklarına özel helikopterle geldi.  Fethiye’de özel helikopterin ineceği bir başka pist bulunamayınca Saldanlı Fethiye Devlet Hastanesi helikopter pistine indi.  Fethiye Aydem Müdürü Ali Karabıyık’ın karşıladığı Ceyhan Saldanlı tatile geldiğini söylerken, Devlet Hastanesi çevresindeki vatandaşlar özel helikopterin hangi amaçla iniş yaptığını anlamaya çalıştılar.

 

 

 

 

 

 

 Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Paraşüt Adrenalin
Eser Tunçoğlu Konser
Başbakan Fethiye'de
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...


© Copyright 2009 FethiyeHaber
Sitemizde bulunan haberler kaynak gösterilmeden alınamaz.
Haberlerin Her Hakkı Yayıncıya Aittir.
Yazılım : Gazi Soft
haberler