Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap Sitene Ekle İletişim Rss
KÜNYE
 
 
 
 
TEKZEN Yapı Market Fethiye’de Açıldı

TEKZEN Yapı Market Fethiye’de Açıldı

  Bu haber 09 Mart 2013, Cumartesi 11:16:58 eklenmiştir. 5590 kez okunmuştur.
TEKZEN  Yapı Market Fethiye’de Açıldı Türkiye’nin yapı market zincirlerinden Tekzen Fethiye’ye de ulaştı. Tekzen Yapı Market’in Türkiye’deki 94. aynı zamanda Muğla’daki 6. mağazası Tuzla Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki yerinde dün düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, açılış dolayısıyla birçok üründe indirimler yapıldı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Türkiye’nin dev yapı market zincirlerinden olan Tekzen Yapı Market ,Tuzla Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki yerinde dün düzenlenen törenle hizmete girdi. Türkiye’de 94. Muğla’da 6. Mağaza olan Tekzen Fethiye Mağazası açılışına Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, İşadamı Yusuf İzzet Gökçe, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Tekzen Genel Müdürü Mert Öneren, Tekzen Bölge Müdürü Suat Yıldırım, Tekzen yöneticileri, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tekzen Fethiye Mağazası açılışını Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, İşadamı Yusuf İzzet Gökçe, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin birlikte yaptılar. 

Geniş ürün yelpazesi dikkat çekti

Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin açılış töreninde davetlilere Tekzen Fethiye Mağazası hakkında şu bilgileri verdi:  “Mahallenize komşu geldik. Bugün mübarek Cuma olması yanında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması bakımından da önemlidir. Tekzen’de mobilyadan bahçeye, elektrik aydınlatmadan hırdavat-el aletlerine, beyaz eşyadan sıhhi tesisat, ev gereçlerinden inşaat ve hobi malzemelerine “eviniz-bahçeniz ve ofisiniz” için aradığınız her şey sizleri bekliyor. Sektöründe, en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan, değişimin öncüsü, itibarlı bir marka olmayı vizyonu, tüm paydaşlarına değer katan sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmayı da misyonu olarak şiar edinen Tekzen, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda konseptlerini yeniliyor.”

“Önemli olan istihdamdır”

Tekzen Fethiye Mağazası açılışında konuşan Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, “Bizim için en önemlisi burada yaratılan istihdamdır. Burada 35 kişinin istihdam edilecek olması önemlidir. Bunun yanında kaliteli ürünün ucuz olması, ürün çeşidinin fazlalığı dikkat çekiyor. Böyle bir işletmenin Fethiye’de olması ekonomide canlılık ve çeşitlilik sağlayacaktır” dedi.

Açılış töreninde kurdele kesilmesi ardından yetkililer, davetliler ve vatandaşlar Tekzen Fethiye Mağazası’nda ağırlanarak, çeşitli ikramlarda bulunuldu. Bayanlara 8 Mart dolayısıyla karanfiller dağıtıldı.

Gelenek haline getirildiği üzere Tekzen Fethiye Mağazası açılışına özel olarak TEMA Fethiye’nin de desteğiyle sınırlı sayıda fıstık çamı fidanı müşterilere hediye edildi. Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Paraşüt Adrenalin
Eser Tunçoğlu Konser
Başbakan Fethiye'de
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...


© Copyright 2009 FethiyeHaber
Sitemizde bulunan haberler kaynak gösterilmeden alınamaz.
Haberlerin Her Hakkı Yayıncıya Aittir.
Yazılım : Gazi Soft
haberler