Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap Sitene Ekle İletişim Rss
KÜNYE
 
 
 
 
CHP’de Yeni Başkan Özkan

CHP’de Yeni Başkan Özkan

  Bu haber 26 Ocak 2012, Persembe 18:20:05 eklenmiştir. 1031 kez okunmuştur.
CHP’de Yeni Başkan Özkan CHP Fethiye İlçe Başkanı Avukat Ali Özgür Kullukçu’un delege seçilememesinden dolayı ilçe başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından dün yapılan yönetim kurulu toplantısında ilçe başkanlığına oybirliği ile Yılmaz Özkan seçildi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ile CHP Muğla İl Başkanı Murat Tevfik Ülkü’nün de katıldığı CHP Fethiye İlçe Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda yönetim kurulundan Yılmaz Özkan, ilçe başkanlığı görevine seçildi. Yılmaz Özkan başkanlığında CHP Fethiye İlçe Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:  Melek Gözde Hoşafçı (İlçe Sekreteri), Hasan Şahin, Tanju Bakırcı(İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Mehmet Demir (Gençlik Kollarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı), Emre Özçelebi(Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı)… Üyeler ise Kemal Soysal, Bülent Sarı, Hüseyin Öğütçü, Hüseyin Dede, Cihangir Özdemir, Taner Boz, Ayten Bozkurt ve Erdoğan Ateş. CHP Muğla İl Başkanı Murat Tevfik Ülkü yaptığı açıklamada, “Fethiye’de yazılı basına ait bir gazetede ‘Fethiye İlçe yönetimi düşmüş’ şeklinde haber yayınlanmıştır. Bu konulara açıklık getirmek için bugün Fethiye’ye geldim. İlçe yönetimi ile bir toplantı yaptık. İlçe yönetiminin düşmesi diye bir durum söz konusu değildir. Yedek yönetim kurulu üyelerinden iki arkadaşımız ile de bu olayı tamamladık. CHP İlçe Yönetimi kendi arasında toplanarak bir başkan adayı belirlemiştir. Eski başkan bildiğiniz gibi Ali Özgür Kullukçu istifasını vermiştir. Kendi açısından istifa konusunda ısrar etti. Biz tüm bu ısrarlarına rağmen kendisi ile görüştük fakat kabul etmedi. Bunun üzerine arkadaşlarımızla birlikte çalışma yaparak, yeni ilçe başkanımızı belirledik. Bugünden itibaren yeni ilçe başkanımız Yılmaz Özkan görevi devralmıştır. Bu şekilde de görevi götürecektir. Yönetim kurulunun bu kararını genel merkeze iletmek bizim görevimizdir. Bu şekilde ilçe kongresine kadar hocamız ilçe başkanlığı görevini sürdürecektir” diye konuştu.  CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir açıklamasında, “Demokrasiyi özümsemiş ve demokrasinin yüceliğine inanmış bir parti olarak CHP köklü bir partidir. Siyasetin vermiş olduğu bazı kesintiler olacaktır, parti içersinde bayrak yarışları hep vardır. Parti içi bayrak yarışının sonucunda ilçe başkanımız Ali Özgür Kullukçu kendine ait haklı nedenlerden dolayı görevinden ayrılmıştır. Bu gün yapılan toplantılar ve değerlendirmeler sonucunda ilçe yönetimimizden çok değerli Yılmaz Özkan ilçe başkanlığı görevine seçilmiştir. Hayırlı olsun, kendilerini kutluyor ve yeni görevinde başarılar dilerim. Delege seçimleri süreci devam edecektir, şimdiye kadar seçilenler tamamlanmıştır. Eksik kalan delege seçimleri tamamlanacaktır ve en iyi şekilde ilçe seçimleri yapılacaktır. Aksayan ve tökezleyen hiçbir şey yoktur ” dedi.
CHP Fethiye İlçe Başkanı olan Yılmaz Özkan da, “Başkanlık görevini yönetim kurulu arkadaşlarım bana uygun gördüler, kendilerine çok teşekkür ederim. Görevimizin başındayız, partimiz dimdik ayaktadır. Delege seçimlerini bu hafta tamamlayacağız. Yönetimin düşme gibi bir durumu olmadı. Tüm partililerimize saygılar sunuyorum, partimizin kapısı CHP’ye gönül vermiş herkese sonuna kadar açıktır. Biz Atatürk ilkelerine bağlı ve Atatürkçü olarak bu partinin daha ileri gitmesi için hiç durmadan çalışacağız” ifadelerini kullandı. Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Paraşüt Adrenalin
Eser Tunçoğlu Konser
Başbakan Fethiye'de
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Feto operasyonunda yanlış alınan varmı
Alınması gerekenler var mı sizce
Fetocuları nasıl ayrım ediyorsunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...


© Copyright 2009 FethiyeHaber
Sitemizde bulunan haberler kaynak gösterilmeden alınamaz.
Haberlerin Her Hakkı Yayıncıya Aittir.
Yazılım : Gazi Soft
haberler