Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap Sitene Ekle İletişim Rss
KÜNYE
 
 
 
 
Emniyette araç sorunu çözüldü

Emniyette araç sorunu çözüldü

  Bu haber 04 Haziran 2011, Cumartesi 11:56:08 eklenmiştir. 1804 kez okunmuştur.
Emniyette araç sorunu çözüldü Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü, polis - vatandaş işbirliği ile 2 adet jip aldı. Dacia Duster marka jipler asayiş devriye görevi yapacaklar. Yaklaşık 80 Bin TL maliyete ulaşan jiplerin yanı sıra yine polis – vatandaş işbirliği ile 2 adet Hyundai Accent, ve Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’nden ise 3 adet Ford Connect marka araç geldiği ifade edildi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde duran Dacia Duster marka araçlar yabancı turistlerinde ilgisini çekti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü, polis -  vatandaş işbirliği ile 2 adet jip aldı. Dacia Duster marka jipler asayiş devriye görevi yapacaklar. Yaklaşık 80 Bin TL maliyete ulaşan jiplerin yanı sıra yine polis – vatandaş işbirliği ile 2 adet Hyundai Accent, ve Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’nden ise 3 adet Ford Connect marka araç geldiği ifade edildi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde duran Dacia Duster marka araçlar yabancı turistlerinde ilgisini çekti.

 

 

 

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün uzun zamandır sıkıntı çektiği konuların başında gelen araç eksikliği konusunda çözüm getirildi. Vatandaş – polis işbirliği ile 4 araç kazandırıldı. Fethiye Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği’ne yapılan bağışlar ile ilk önce 2 adet Hyundai Accent ardından ise 2 adet Dacia Duster jip alındı. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’nden de 3 araç geldiği ifade edildi.

 

 

 

Konu hakkında bilgiler veren Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Saffet Koçer “Araçları derneğimize yapılan bağışlar ile alındı. Dacia Duster araçlarımız asayiş devriye görevinde kullanacağız. Yine Merkez’den 3 adet Connect türü aracımız geldi. Önceden bağışlar ile yine 2 araç almıştık. Şuan için sorunu büyük ölçüde çözümledik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

 Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Alper
kalite
dün akşam gördüm ilk defa.. araçlar güzel ayrı bir hava vermiş hayırlı olsun :=))


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Paraşüt Adrenalin
Eser Tunçoğlu Konser
Başbakan Fethiye'de
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...


© Copyright 2009 FethiyeHaber
Sitemizde bulunan haberler kaynak gösterilmeden alınamaz.
Haberlerin Her Hakkı Yayıncıya Aittir.
Yazılım : Gazi Soft
haberler