Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap Sitene Ekle İletişim Rss
KÜNYE
 
 
 
 
Fethiye’de ufo gözlemi yapılıyor

Fethiye’de ufo gözlemi yapılıyor

  Bu haber 30 KASIM 2010, SALI 22:56:46 eklenmiştir. 3922 kez okunmuştur.
Fethiye’de ufo gözlemi yapılıyor  Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, 'Ufo Gerçeğinin Dünya Hükümetleri Tarafından Açıklanmasının Artık Zamanı Gelmiştir” diyerek Türkiye’de ufo gözlemlerinin yapıldığı 18 yer arasında Fethiye’yi gösterek bu bölgedeki gözlemlerin devam edeceğini belirtti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, 'Ufo Gerçeğinin Dünya Hükümetleri Tarafından Açıklanmasının Artık Zamanı Gelmiştir” diyerek Türkiye’de ufo gözlemlerinin yapıldığı 18 yer arasında Fethiye’yi gösterek bu bölgedeki gözlemlerin devam edeceğini belirtti.

 

 

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, 'Ufo gerçeğinin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının artık zamanı gelmiştir. Bu konu ulusal güvenliği de ilgilendirdiği için herkes için çok önemlidir' dedi. Sirius Ufo Uzay Bilimleri Merkezi'nin Maslak'taki araştırma merkezinde basın açıklamasında bulunan Akdoğan, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de 'Ufo' araştırmalarının yapıldığını söyledi.

Araştırmaların 18 bölgede yapıldığı açıklayan Haktan Akdoğan bu yerler arasında Antalya, Alanya, Fethiye, İstanbul ve çevresi, Ordu, Bursa, Samsun, Ankara, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Uşak, Kayseri, Sivas, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Safranbolu ve Adıyaman ile KKTC olduğunu ifade etti.

 

 

Ufo'ların resmi ve sivil kişilerce amatör kamera aracılığıyla kaydedildiğini belirten Akdoğan, Türkiye'de son 5-6 aydır bu tip vakaların arttığını ifade etti. Türkiye'de Ufo'larla ilgili son ihbar sayısının 1452 kez olduğunu, bunlardan 368 tanesinin dijital kamerayla kayda alındığını söyleyen Akdoğan, 'Kurumumuz tarafından 368 görsel materyal üzerinde yapılan detaylı analizler sonucunda, 52 tanesinin Ufo kategorisine giren cisim olduğu tespit edilmiştir. Diğer cisimlerinse uydu, Venüs, kuş, leke, ışık yansıması ve yanılsaması gibi açıklanabilir doğal fenomenler olduğu belirlenmiştir' diye konuştu.

Ufo'lar hakkındaki fotoğraf ve video kayıtlarını televizyonlarda kamu oyu ile paylaşacağını söyleyen Akdoğan, Ufo varlığının daha ciddiye alınması gerektiğini de söyledi.

 

 

 Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Paraşüt Adrenalin
Eser Tunçoğlu Konser
Başbakan Fethiye'de
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...


© Copyright 2009 FethiyeHaber
Sitemizde bulunan haberler kaynak gösterilmeden alınamaz.
Haberlerin Her Hakkı Yayıncıya Aittir.
Yazılım : Gazi Soft
haberler